PŘIPRAVTE SE NA ZIMU
Dopřejte vašemu autu
kvalitní péči

Díky vysoce kvalitním produktům řady Carline je o Vaše auto postaráno za jakéhokoliv zimního počasí.

Čas na změnu benzínu
Aspen 2 a Aspen 4

Benzíny Aspen 2 a Aspen 4 neobsahují téměř žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín Aspen zároveň tolik nezanáší zapalovací svíčky a spalovací komoru.

Poznejte naše nové výrobky
Oleje pro zahradní techniku

Vysoce kvalitní oleje pro mazání všech benzínových motorů v zahradní technice, jako jsou travní sekačky, motorové pily, křovinořezy, zemědělská mechanizace aj.

Oleje / Plastická Maziva
Asfaltové výrobky / Autochemie

Vlastní produktové řady Carline, Lubline, Biooma a další ... Více informací v sekci produkty.

Jsme s vámi při cestě k vítězství
Poradenství a produkty pro extrémní
podmínky motorsportu

Certifikovaní tribotechnici Vám poradí, které produkty jsou vhodné pro vysoký výkon a odolné extrémním podmínkám.

Společnost OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům. 

Inventura ve Stráži pod Ralskem

26. 09. 2017

Ve dnech 13. - 14. 10. 2017 bude na obchodním středisku Stráž pod Ralskem PROBÍHAT INVENTURA. PROVOZ JE PŘERUŠEN, NENÍ BOHUŽEL MOŽNO VYDÁVAT ZBOŽÍ, VYRÁBĚT, ANI ZASÍLAT DOKLADY NA ZBOŽÍ. OBJEDNÁVKY A OSTATNÍ POŽADAVKY PROSÍM PŘESUŇTE NA JINÉ DNY. Děkujeme za pochopení.

více