OMA CZ
Celorepublikové pokrytí
distribučními sklady

Stráž pod Ralskem, Mělník, Kolín, Ostrov, Pracejovice, Starý Plzenec, Olomouc, Černá Hora, Holíč, Partizánske a Bratislava.

PŘIPRAVTE SE NA ZIMU
Dopřejte vašemu autu
kvalitní péči

Díky kvalitním produktům řady Carline je o Vaše auto postaráno za jakéhokoliv počasí.

OMA CZ je autorizovaným
distributorem produktů
značky MOGUL

Zaručujeme celorepublikové pokrytí a rady certifikovaných tribotechniků.

Dezinfekční přípravek
na ruce a povrchy

Níčí bakterie, plísně a viry. Používá se bez mýdla a vody.
Nezanechává lepkavý pocit na rukou.

VIF Super Diesel Aditiv Letní
Pečujte o motor celoročně

Ochrání váš motor před negativními účinky biosložky, která je povinnou složkou každého paliva. Multifunkční přísada do motorové nafty udržuje čistotu vstřikovacích trysek.

PRODUKTY PRO ZEMĚDĚLSKÉ,
STAVEBNÍ A LESNÍ STROJE

Široký sortiment olejů, plastických maziv a chladicích kapalin v kvalitě originálních produktů.

TOTAL FLUID
MANAGEMENT

TFM je službou představujicí komplexní řešení v oblasti procesních kapalin, olejů a maziv přímo na místě u zákazníka.

Aktuality

Krizová opatření

16. 03. 2020

Oznámení o zajištění dodávek a provozu s ohledem k nařízení vlády.

více

Služby

01/Distribúcia pohonných hmôt

Naša spoločnosť je registrovaným distribútorom pohonných hmôt, ktoré pre našich odberateľov zaisťujeme z terminálu Unipetrolu RPA s.r.o. a Čepra a.s. Dodávané pohonné hmoty splňujú príslušné národné a európske normy a pôvod každej nakládky-dodávky je deklarovaný príslušným atestom o akosti produktu. Tovar je prepravovaný cisternovými vozidlami, ktoré sú vybavené modernou meracou technikou, ktorá je pravidelne overovaná a certifikovaná. Naše ponuka sortimentu: •    Bezolovnaté automobilové benziny (Unipetrol RPA s.r.o., ČEPRO, a.s.) •    Motorová nafta (Unipetrol RPA s.r.o., ČEPRO, a.s.) •    TOLEX – Vykurovací olej extra ľahký (Unipetrol RPA s.r.o., ČEPRO, a.s.) •    Etanol E85 (ČEPRO, a.s.)

více

02/Privátné značky

Spoločnosť OMA CZ, a.s. v rámci svojich obchodných aktivít ponúka možnosť výroby privátnej značky v sortimente, ktorý vyrábame alebo s ktorým obchodujeme. Disponujeme dostatočnou výrobnou kapacitou k uspokojeniu aj tých najnáročnejších požiadaviek zákazníka. Pre kontrolu kvality máme plne vybavené laboratórium, ktoré úzko spolupracuje pri vývoji daného produktu. Realizujeme výrobu obalov od 50ml do IBC kontejneru v objeme 1000 l.

více

03/Chladiace kvapaliny pre dopravné spoločnosti

Naša spoločnosť je významným dodávateľom chladiacich kvapalín pre prevádzkovateľove mestskej a medzimestskej autobusovej dopravy. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a priamej účasti na testovaní v prevádzke sme schopní zabezpečiť aj kompletný servis spojený s týmto druhom dodávok.

více

04/Logistika

Naša spoločnosť má oprávnenie k vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej doprave tovaru pre vlastnú aj cudziu potrebu. Disponujeme radou vozidiel umožňujúcich odvoz nákladov do 25000 kg.

více
více o našich službách

Spoločnosť OMA CZ, a. s.

Společnost OMA CZ, a.s. je tradiční, ryze českou, výrobní a distribuční společností v oboru mazacích olejů, plastických maziv, autochemie, autokosmetiky a asfaltových výrobků v Česku. Kromě již zmiňovaných komodit se společnost zabývá prodejem automobilových paliv, topných olejů a asfaltových výrobků. OMA CZ, a.s. je přímým výrobcem vlastních produktů autochemie, autokosmetiky, olejů a plastických maziv značek Carline, Lubline, Greaseline, Cleanline a Biooma. OMA CZ, a.s. je oficiálním distributorem výrobků společnosti Paramo a.s. v Česku a distributorem olejů značek Castrol, Total a Mobil, dále autochemie značek VIF, Coyote, Velvana a dalších. 

Díky celorepublikovému pokrytí distribučními sklady: Stráž pod Ralskem, Mělník, Ostrov nad Ohří, Pracejovice, Starý Plzenec, OlomoucČerná Hora; mnoha kvalifikovanými obchodně-technickými zástupci (certifikovaní tribotechnici - tribodiagnostici) a vlastní logistikou je společnost OMA CZ, a.s. schopna poskytovat kompletní, odborný, flexibilní a rychlý servis všem svým zákazníkům.